НОВО ... Marazzi керамички плочки !

Пристигна нов бренд за керамички плочки во нашите салони, Marazzi - Italy !!! Врвен квалитет по најдобри цени. Промотивно овој месец, ѕидни плочки 22х66 cm по цена од 490 ден/м2 и 590 ден/м2. Не пропуштајте, повелете посетете не !!!

И не само тоа, со фискална сметка над 6 500 ден. добивате купон за учество во наградната игра која е во тек. Славиме 25 години со инзворедни подароци !